NON-STOP TELEFON: +420 777 527 852
PŮJČUJEME:
 • osobní vozy
 • přívěsy
 • jízdní soupravy
 • dodávky
 • skútry
 • závodní automobily
 • 
   

  Rover 25 Sport

  PARAMETRY
  palivo: benzin
  karoserie: hatchback
  počet míst: 5
  převodovka: manuální
  tažné zařízení: ne

  ROZMĚRY A HMOTNOSTI
  CENY PRONÁJMU V Kč VČ. DPH
  1 den2 - 7 dní8 - 14 dní15 - 29 dní1 měsícvratná kauce
  limit 150 km500.- 500,- /den 500,- /den 500,- /den 420,- 4000,-
  bez limitu500.- 500,- /den 500,- /den 500,- /den 420,- 4000,-
  POPIS

  Anglické princátko zaujme originalitou značky, solidním vzhledem, detailním zpracováním a výtečnými motory Rover. Skutečně britský výrobce, navíc s letitou tradicí, to zní velmi dobře. Rovery kupují lidé - konzervativní individualisté, kteří si potrpí na noblesnost značky a její image. Rover 25 - jedná se o samostatný projekt, který nemá nic společného s bývalou spoluprácí s Hondou. Čtyřoká, kouzelně zamračená maska pětadvacítky, je poznávacím znamením všech modelů Rover 25 a MG ZR. Interiér je velmi prostorný, zvlášť na předních sedadlech. Standardem jsou dva airbagy, elektrická okna, DO centrál,alarm,imobilizér... dále přes ABS, elektrická zrcátka, až po velké zadní křídlo s třetím brzdovým světlem. Kufr a prostor je na svou třídu poměrně velký a dostačující. Je mnohem větší než u Fabie a proti Yarisu je kufr přímo obrovský. Pocity z jízdy jsou na malý/velký vůz vynikající, již se základním motorem. Podvozek je tuhý, až sportovněji laděný. Pětadvacítka výborně sedí, poslušně kopíruje zatáčky a to vše bez výraznějšího naklánění.

   

  OSOBNÍ VOZY
  OSOBNÍ VOZY
  Půjčovna osobních automobilů renomovaných značek v provedeních sedan, combi a hatchback.
  DODÁVKY
  DODÁVKY
  Půjčovna dodávek a užitkových vozů pro pohodlnou přepravu nákladu a osob. Půjčujeme dodávky různých velikostí a provedení, též s možností tažného zařízení.
  JÍZDNÍ SOUPRAVY
  JÍZDNÍ SOUPRAVY
  Půjčovna jízdních souprav auto + přívěs, či dodávka + přívěs. Vám poskytne ekonomicky výhodný pronájem celé jízdní soupravy, optimalizované dle účelu použití.
  PŘÍVĚSY
  PŘÍVĚSY
  Půjčovna přívěsů pro různé druhy využití. Půjčujeme přívěsy s plachtou, sklopné vozíky, obytné přívěsy a vleky pro přepravu automobilů.
  SKÚTRY
  SKÚTRY
  Půjčovna skútrů nově nabízí k zapůjčení skútry o objemu 50ccm pro úsporné jízdy, či skútry 125ccm pro sportovnější využití.
   
  © 2023 Autopůjčovna Mělník