NON-STOP TELEFON: +420 777 527 852
PŮJČUJEME:
 • osobní vozy
 • přívěsy
 • jízdní soupravy
 • dodávky
 • skútry
 • závodní automobily
 • 
   

  Ford Mondeo Combi

  PARAMETRY
  palivo: benzin
  karoserie: kombi
  počet míst: 5
  převodovka: manuální
  tažné zařízení: ano
  ROZMĚRY A HMOTNOSTI
  CENY PRONÁJMU V Kč VČ. DPH
  1 den2 - 7 dní8 - 14 dní15 - 29 dní1 měsícvratná kauce
  limit 150 km600,-600,- /den600,- /den600,- /den16000,- 4000,-
  bez limitu650,- 650,- /den 650,- /den 650,- /den 16000,- 4000,-
  POPIS

  Nové Mondeo v sobě skrývá revolučně řešené řídicí centrum s unikátním rozhraním HMI (Human Machine Interface). Displej rozhraní HMI, integrovaný do středu palubní desky, poskytuje řidiči všechny důležité informace navigačního systému nebo audiosystému ovladatelných (stejně jako řada dalších zařízení vozu) pouhými konečky prstů. Také další novinky jsou zaměřeny na podporu řidiče: adaptivní tempomat, který vás upozorní na překážku v cestě, pneumatiky umožňující nouzové dojetí do cíle i přes ztrátu tlaku, zařízení pro usnadnění rozjezdů do kopce, nádrž s bezpečnostním hrdlem Easy Fuel a řada dalších inteligentních technologií. Nový Ford Mondeo je vybaven komplexní řadou prvků aktivní i pasivní bezpečnosti. Základem bezpečnostního konceptu vozu je pevná struktura karoserie. Bezpečnou jízdu dále zajišťuje velmi spolehlivý inteligentní systém ochrany IPS (Intelligent Protection System) zahrnující mj. airbag chránící kolena řidiče, horizontálně deformovatelný sloupek volantu nebo stropní airbagy.

   

  OSOBNÍ VOZY
  OSOBNÍ VOZY
  Půjčovna osobních automobilů renomovaných značek v provedeních sedan, combi a hatchback.
  DODÁVKY
  DODÁVKY
  Půjčovna dodávek a užitkových vozů pro pohodlnou přepravu nákladu a osob. Půjčujeme dodávky různých velikostí a provedení, též s možností tažného zařízení.
  JÍZDNÍ SOUPRAVY
  JÍZDNÍ SOUPRAVY
  Půjčovna jízdních souprav auto + přívěs, či dodávka + přívěs. Vám poskytne ekonomicky výhodný pronájem celé jízdní soupravy, optimalizované dle účelu použití.
  PŘÍVĚSY
  PŘÍVĚSY
  Půjčovna přívěsů pro různé druhy využití. Půjčujeme přívěsy s plachtou, sklopné vozíky, obytné přívěsy a vleky pro přepravu automobilů.
  SKÚTRY
  SKÚTRY
  Půjčovna skútrů nově nabízí k zapůjčení skútry o objemu 50ccm pro úsporné jízdy, či skútry 125ccm pro sportovnější využití.
   
  © 2023 Autopůjčovna Mělník